SCP-173
rating: +1+x

Objekts №: SCP-173

SCP-173.jpg

SCP-173 saturēšanas kamerā

Objekta klase: Euklids

Īpaši saturēšanas nosacījumi: Objektu SCP-173 vajag pastāvīgi turēt slēgtā konteinerī. Kad personālam nepieciešams ieiet SCP-173 konteinerī, jāieiet ir ne mazāk par 3 cilvēkiem un durvis ir nekavējoties jāslēdz ciet aiz tiem. Divām personām ir pastāvīgi jātur tiešais vizuālais kontakts ar SCP-173 līdz tam brīdim, kad visi darbinieki pametīs konteineri un aiztaisīs konteineri.

Apraksts: Pārvietots uz Zonu-19 1993. gadā. Izcelsme joprojām nav zināma. Tas ir izveidots no betona un armatūras ar pēdām no Krylon zīmola aerosola krāsas. SCP-173 ir dzīvināts un ārkārtīgi naidīgs. Objekts nevar kustēties tajā laikā, kad atrodas tiešā redzamības skatā. Tiešais redzamības skats nekad nedrīkst būt pārkāpts strādājot ar SCP-173. Personāls, kuru piešķīra ieiet konteinerī, ir instruēts brīdināt viens otru, pirms tam, kad mirkšķināt. Objekts, kā ziņots, uzbrūk laužot kaklu pie galvaskausa pamatnes vai žņaudzot. Uzbrukuma gadījumā personālam vajag lietot darbības bīstamu objektu Klases 4 noturēšanai.

Personāls ziņo akmens skrāpēšanas skaņas, kas rodas no konteinera, kad neviena nav iekšā. Tas ir uzskatīts par normālu un par jebkādām izmaiņām šajā uzvedībā vajag nekavējoties ziņot pašreizējam HMCL uzraudzītājam.

Sarkanbrūnā substance uz grīdas ir maisījums no izkārnījumiem un asinīm. Šo vielu izcelsme nav zināma. Korpusus ir nepieciešams tīrīt reizi divās nedēļās.


Autora Informācija

Attēls, kas ir izmantots SCP-173 rakstā, ir mākslas darbs "Bez nosaukuma 2004" no Izumi Kato. Fotogrāfija bija uzņemta Keisuke Yamamoto. Visas tiesības pieder tiem likumīgajiem īpašniekiem.

Piesardzība: SCP-173 ir sekundārā lietošana augšā norādītā mākslas darba "Bez nosaukuma 2004", kas bija izveidots Izumi Kato. Konceptam SCP-173 nav nekādas attiecības ar autora oriģinālo koncepciju "Bez nosaukuma 2004".

Skulptūra, tās izskats un fotogrāfija netika izdota zem jebkādas Creative Commons licences. Tikai šī raksta teksts tika izdots zem Creative Commons. Skulptūra un tās izskats nedrīkst būt izmantota komerciāliem mērķiem nekādos apstākļos. Izumi Kato laipni iedeva atļauju uz attēla "Bez nosaukuma 2004" izmantošanu priekš SCP fonda un tā lasītājiem tikai nekomerciālajiem mērķiem.

1. NEVAJAG kontaktēties vai apspriesties ar Izumi Kato par jebko, kas attiecas uz "SCP-173".
2. NEVAJAG aprunāt "komerciālo licenzēšanu uz SCP-173 attēliem" vispār.
3. NEVAJAG prasīt SCP vikipēdiju aprunāt "Bez nosaukuma 2004 komerciālo licenzēšanu" ar Izumi Kato.
4. "Bez nosaukuma 2004" attēli nav pieejami komerciālajai izmantošanai ar saistību uz "SCP-173". BEZ IZŅĒMUMIEM.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License